sobota, 31 stycznia 2015

Metamorfoza Kingi - makijaż krok po kroku

Hej!

Wracam do Was z kolejnym tutorialem.
Dziś makijaż wieczorowy z użyciem granatu i złota.

Przedstawiam Wam jedną z moich klientek - Kingę. Z góry dziękuję za zgodę na opublikowanie wizerunku, gdyż nie każda kobieta ma odwagę pokazać się przed metamorfozą :)

Kinga ma bardzo oryginalną urodę. Ciemne, brązowe oczy stanowią niesamowity kontrast z jasną, delikatną karnacją.

Pamiętajmy, że makijaż należy dobierać nie tylko do urody, ale i charakteru klientki. Należy również wziąć pod uwagę okazję, na jaką robiony jest makijaż oraz stylizację na wieczór.

Po krótkim wywiadzie z Kingą wiem, że ma być to makijaż wieczorowy dla gościa ślubnego. Uwagę skupiamy głównie na oczach, by wydobyć z nich jeszcze większą głębię.

No to zaczynamy :)
Na początku nałożyłam bazę wygładzającą, podkład matujący, rozświetlacz pod oczy. Całość delikatnie opruszyłam pudrem. Bronzer posłużył mi do wykonturowania twarzy.Ruchomą powiekę pokryłam jasny beżowym cieniem. Czarnym cieniem zaznaczam zewnętrzne kontury oka i delikatnie rozcieram w kierunku środka powieki.


Następnie nałożyłam granatowy opalizujący cień. Całość mocno wyblendowałam.

Środek powieki ruchomej pokryłam delikatnym złotym cieniem o lekko zgaszonym odcieniu. Nadał on niesamowity, delikatny odcień wcześniej nałożonemu granatu.
Górną linię rzęs pokryłam czarnym eyelinerem, wyciągając kreskę w kierunku zakończenia łuku brwiowego. Dolną linię wodną zaznaczyłam złotą kredką do oczu.

Na środek górnej powieki ruchomej nakładam ciepły złoty pigment. Makijaż prawie gotowy ;)

Zewnętrzną część i środek dolnej powieki pokryłam granatowym cieniem. Wewnętrzną część zaś perłowym złotym cieniem. Kącik wewnętrzny podkreśliłam waniliowym pigmentem.Pozostało jeszcze mocno wytuszować rzęsy, zaznaczyć brwi i dobrać odpowiedni kolor i odcień pomadki.
Do wieczorowego look'u potrzebna jest jeszcze fryzura.
Zrobienie tej poniżej nie zajmuje więcej niż 5 minut ;) Zatem do dzieła!


Miedziane refleksy dodają fryzurze zmysłowości i pazura...I wreszcie mamy efekt końcowy :D

Do zobaczenia wkrótce :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz